Warning: session_start(): open(/home/branding/tmp/sess_qdor82d8o8330m4loadue840i4, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/branding/domains/brandingline.ir/public_html/includes/applications.php on line 8

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/branding/tmp) in /home/branding/domains/brandingline.ir/public_html/includes/applications.php on line 8
کلینیک مدیریت دکتر میدانچی |
طراحی و اجرای نشست های خبری

نشست های خبری با موضوعات خاص در مواقع رویدادهای مهم، افتتاحیه ها، نمایشگاه‌ها و یا سمینارها برگزار می شود. نشست های خبری عموماً در جهت ارائه آخرين اخبار برگزار می گردد و برگزاری اين نشست ها هنگام بروز حوادث و بحران‌های خاص نيز جهت توضيح ابهامات به خبرنگاران و افكار عمومی پيشنهاد می‌شود. در نشست خبری يك يا چند نفر پاسخگوی سؤالات خبرنگاران هستند. تمامی خبرنگاران حق شركت در آن را دارند و در آغاز آن گزارشی از عملكرد گذشته و برنامه های آتی سازمان در آينده به خبرنگاران ارائه می شود، سپس برنامه ها توسط خبرنگاران به نقد كشيده شده و برنامه پرسش و پاسخ آزاد برگزار می گردد.
خدمات ما
ما می توانیم برای برگزاری نشست خبری شرکـت ها و برندهای معتبر، جمعی از خبرنگاران خبرگزاری های مــعتبر را برای انجام مصاحبه خبری و برگزاری کـنفرانس مطبوعاتی به مـحل کـسب و کار شما و یا سـالن های همایش دعوت نماییم تا مـدیران شما؛ مخاطبانتان را با ویژگی هـای کسب و کار شما آشنا کنند. تیم خـبرنگار و تیمی از متخصصان SEO ما مــحتوای خـبری را براساس نـکات مــورد نـظر شما تهیه می‌کنند و هـمراه با تـصاویری که عـکـاسان از مـحل کار و مـدیران شما تهیه‌کرده‌اند آماده نموده و پس از تأیید شـما در وب سایت اختصاصی شما و سایر رسـانه هـای خـبری منـتشر می نمایند. علاوه بر آن گـزارشـی از ایـن نشـست خــبری به‌صورت خبر در برترین خبرگزاری ها نیز منتشر می‌شود و به این صورت ما با همکاری خبرنگاران حرفه ای از بزرگ‌ترین خبرگزاری های ایران، طراح و مجری برگزاری نشست خبری متناسب با نیازهای سازمان شما خواهیم بود.
- خدمات ما روز قبل از نشست خبری شامل:
1- جمع‌آوری اطلاعات پيرامون موضوع نشست خبری
2- تهيه پيش خبر برگزاری نشست خبری
3- تهيه دعوت نامه و ارسال به رسانه‌ها
4- مناسب سازی سالن و بررسی تجهيزات (نور، صدا، تهويه مطبوع)
5- تهيه اطلاعات خبرنگاران و ارائه به مصاحبه شونده
6- مشخص كردن کارشناس رابط خبرنگاران جهت پاسخگويی به خبرنگاران بعد از برگزاری نشست خبری
7- تدارك تجهيزات ارتباطی در حاشیه كنفرانس جهت خبرنگاران (تلفن، فكس، اينترنت، رایانه)
- خدمات ما در روز نشست خبری شامل:
1- تصویربرداری و صدابرداری
2- عکاسی
3- پذیرایی
4- راهنمایی خبرنگاران به محل نشست و اتاق خبرنگاران
5- معرفی مصاحبه شونده به مدعوین
- خدمات ما روز بعد از برگزاری نشست خبری شامل:
1- تهيه بريده جرايد
2- تهيه گزارش مكتوب نشست خبری به همراه تجزيه و تحليل محتوایی
3- سپاس كتبی و شفاهی از خبرنگاران حاضر در نشست خبری
4- مستندسازی گزارش تصويری از نشست خبری
5- تهيه خبر و ارسال به رسانه هايی كه حضور نيافته‌اند.

 

لطفا در صورت تمایل جهت هم اندیشی در خصوص فعالیت های رسانه ای، از اینجا وارد لیست زمان های مشاوره شده و یک وقت 30 دقیقه ای برای مشاوره اولیه رزرو نمایید و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 02188515150 تماس حاصل نمایید.


جهت دریافت فایل اینجا را کلیک کنید.